Wederzijds luisteren

Wederzijds respect

De fundamenten van een mooie club.

Wedstrijden van deze week (uit en thuis)

Week 47, 2022

47 12 Ma. 21-11-2022 19:30 Libre C2 W.H.C. 1 vs De Biljartacademie 2/Puur toeval
47 12 Ma. 21-11-2022 19:30 Libre C2 W.H.C. 3 vs De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast
47 3 Di. 22-11-2022 13:00 SBBS 1e klasse De Biljartacademie 1 vs H.K.B. 2
47 12 Di. 22-11-2022 19:30 DB klein B2 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners vs `t Luip DB1
47 11 Di. 22-11-2022 19:30 Kader 38/2 - 57/2 De Biljartacademie 1 / Entrée partout vs BC Maarland
47 10 Di. 22-11-2022 19:30 Divisie 3 De Biljartacademie 5 / Go to the Max vs DBC de Mixx
47 12 Di. 22-11-2022 19:30 DB klein B2 De Biljartacademie DB5/`t Krietje vs O.H.V.Z. DB2
47 12 Wo. 23-11-2022 19:00 DB klein B1 De Biljartacademie DB3/De Bölkes vs BVM/Dormans DB1
47 12 Wo. 23-11-2022 19:00 DB klein B1 De Biljartacademie DB2/En nog 3 vs De Biljartacademie DB1/L`Ortye
47 17 Do. 24-11-2022 13:00 SBBS 2e klasse De Klos 1 vs De Biljartacademie 2
47 4 Do. 24-11-2022 13:00 SBBS 1e klasse Ricky`s Pub - Laporto 2 vs St. Hubertus 1
47 12 Do. 24-11-2022 19:00 Libre C1 Onder Ons 1 vs De Biljartacademie 1/En nog 5
47 10 Do. 24-11-2022 19:30 Divisie 4 De Biljartacademie 7 / De Boys vs De Biljartacademie 6 / De Daltons
47 12 Do. 24-11-2022 19:30 DB klein B2 De Biljartacademie DB7/Gebrook vs De Biljartacademie DB6/De Ketsers
47 12 Do. 24-11-2022 19:30 Libre C3 De Biljartacademie 4/De Ketsers vs Paesjsjtal 3
47 15 vr. 25-11-2022 13:00 SBBS 2e klasse St. Hubertus 2 vs Maurits 5
47 10 Vr. 25-11-2022 19:30 Divisie 4 De Biljartacademie 8 / De Senioren vs B.C.Tegelen 3
47 10 Vr. 25-11-2022 19:30 Divisie 2 De Molen vs De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond
47 12 Vr. 25-11-2022 19:30 Libre C4 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke vs De Braadharing 3
47 10 Vr. 25-11-2022 19:30 Divisie 3 De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport vs VK2 Gorissen Furniture
47 10 Za. 26-11-2022 13:00 Divisie 2 Biljartcentrum Goirle vs De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee
47 10 Za. 26-11-2022 19:00 Divisie 1 BC Tegelen 1 vs De Biljartacademie 1 / Avalanche

Week 48, 2022

48 11 Ma. 28-11-2022 19:30 Divisie 4 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV vs De Biljartacademie 8 / De Senioren
48 13 Ma. 28-11-2022 19:30 DB klein B2 Merpati DB1 vs De Biljartacademie DB4/De Roadrunners
48 7 Di. 29-11-2022 13:00 SBBS 1e klasse De Biljartacademie 1 vs MFC Onger de 2 tores 2
48 12 Di. 29-11-2022 19:30 Kader 38/2 - 57/2 Veerbenders /VanEschBiljarts vs De Biljartacademie 1 / Entrée partout
48 13 Di. 29-11-2022 19:30 Libre C4 Sibbe`63 3 vs De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke
48 11 Di. 29-11-2022 19:30 Divisie 2 De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond vs Eddies.hr.nl
48 9 Wo. 30-11-2022 13:00 SBBS 2e klasse De Biljartacademie 2 vs H.K.B. 3
48 10 Wo. 30-11-2022 13:00 SBBS 2e klasse Levensvreugd 2 vs St. Hubertus 2
48 13 Wo. 30-11-2022 19:00 Libre C1 De Biljartacademie 1/En nog 5 vs Niet Klossen 1
48 13 Wo. 30-11-2022 19:30 Libre C2 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast vs De Oase 3
48 11 Do. 1-12-2022 19:30 Divisie 3 Biljartclub La Plaza vs De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport
48 13 Do. 1-12-2022 19:30 Libre C2 De Biljartacademie 2/Puur toeval vs W.H.C. 2
48 13 Vr. 2-12-2022 19:00 DB klein B1 Wilhelmina DB1 vs De Biljartacademie DB2/En nog 3
48 13 Vr. 2-12-2022 19:30 Libre C3 BVM/Dormans 2 vs De Biljartacademie 4/De Ketsers
48 11 Vr. 2-12-2022 19:30 Divisie 4 Na Arbeid Sport vs De Biljartacademie 7 / De Boys
48 13 Vr. 2-12-2022 19:30 DB klein B2 `t Luip DB1 vs De Biljartacademie DB5/`t Krietje
48 13 Vr. 2-12-2022 19:30 DB klein B2 BV Holtum/D`n Aezel DB1 vs De Biljartacademie DB7/Gebrook
48 11 Vr. 2-12-2022 19:30 Divisie 4 De Biljartacademie 6 / De Daltons vs H.A.S.
48 13 Vr. 2-12-2022 19:30 DB klein B2 De Biljartacademie DB6/De Ketsers vs Schinnen DB1
48 11 Za. 3-12-2022 13:00 Divisie 3 VK2 Gorissen Furniture vs De Biljartacademie 5 / Go to the Max
48 11 Za. 3-12-2022 19:00 Divisie 2 De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee vs Biljartclub Tegelen
48 11 Za. 3-12-2022 19:00 Divisie 1 De Biljartacademie 1 / Avalanche vs Fietsaccu-Revisie.nl

Week 49, 2022

49 14 Ma. 5-12-2022 19:30 Libre C2 De Beute 1 vs De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast
49 14 Di. 6-12-2022 19:30 DB klein B2 BVM/Dormans DB2 vs De Biljartacademie DB6/De Ketsers
49 14 Di. 6-12-2022 19:30 DB klein B2 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners vs O.H.V.Z. DB3
49 18 Wo. 7-12-2022 13:00 SBBS 1e klasse Maurits 3 vs St. Hubertus 1
49 14 Wo. 7-12-2022 19:00 DB klein B1 O.H.V.Z. DB1 vs De Biljartacademie DB1/L`Ortye
49 14 Wo. 7-12-2022 19:00 DB klein B1 De Biljartacademie DB3/De Bölkes vs Wilhelmina DB1
49 14 Wo. 7-12-2022 19:30 DB klein B2 De Biljartacademie DB5/`t Krietje vs Merpati DB1
49 11 Do. 8-12-2022 13:00 SBBS 1e klasse Ricky`s Pub - Laporto 2 vs De Biljartacademie 1
49 14 Do. 8-12-2022 19:00 Libre C1 Wilhelmina 1 vs De Biljartacademie 1/En nog 5
49 14 Do. 8-12-2022 19:30 DB klein B2 De Biljartacademie DB7/Gebrook vs Schinnen DB1
49 13 Vr. 9-12-2022 13:00 SBBS 2e klasse Maurits 4 vs De Biljartacademie 2
49 2 vr. 9-12-2022 13:00 SBBS 2e klasse St. Hubertus 2 vs MFC Onger de 2 tores 3
49 13 Vr. 9-12-2022 19:00 DB klein B1 De Biljartacademie DB1/L`Ortye vs De Biljartacademie DB3/De Bölkes
49 14 Vr. 9-12-2022 19:30 Libre C4 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke vs De Beute 3

Week 50, 2022

50 4 Di. 13-12-2022 13:00 SBBS 1e klasse St. Hubertus 1 vs Maurits 2
50 13 Di. 13-12-2022 19:30 Kader 38/2 - 57/2 De Biljartacademie 1 / Entrée partout vs BDL / Martens Finance
50 15 Di. 13-12-2022 19:30 DB klein B2 O.H.V.Z. DB2 vs De Biljartacademie DB7/Gebrook
50 6 Wo. 14-12-2022 13:00 SBBS 2e klasse De Biljartacademie 2 vs Maurits 5
50 15 Wo. 14-12-2022 19:00 DB klein B1 De Biljartacademie DB2/En nog 3 vs De Biljartacademie DB3/De Bölkes
50 15 Wo. 14-12-2022 19:00 Libre C1 De Biljartacademie 1/En nog 5 vs Niet Klossen 2
50 15 Wo. 14-12-2022 19:30 Libre C2 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast vs Brandtaveerne 1
50 14 Wo. 14-12-2022 19:30 Libre C3 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 vs De Biljartacademie 4/De Ketsers
50 15 Wo. 14-12-2022 19:30 DB klein B2 BV Holtum/D`n Aezel DB2 vs De Biljartacademie DB4/De Roadrunners
50 15 Wo. 14-12-2022 19:30 DB klein B2 O.H.V.Z. DB3 vs De Biljartacademie DB5/`t Krietje
50 8 Do. 15-12-2022 13:00 SBBS 2e klasse De Klos 1 vs St. Hubertus 2
50 14 Do. 15-12-2022 19:30 Kader 38/2 - 57/2 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service vs De Biljartacademie 1 / Entrée partout
50 15 Do. 15-12-2022 19:30 Libre C4 De Oase 5 vs De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke
50 14 Do. 15-12-2022 19:30 Libre C2 De Biljartacademie 2/Puur toeval vs De Keizer 1
50 15 Vr. 16-12-2022 19:00 DB klein B1 De Biljartacademie DB1/L`Ortye vs La Plaza DB2
50 15 Vr. 16-12-2022 19:30 DB klein B2 De Biljartacademie DB6/De Ketsers vs Onder Ons DB1
Wij maken gebruik van cookies om de website te optimaliseren en om statistieken te verzamelen en analyseren.